Emil Rîșteiu: „simerienii au decis că spitalul este al lor, iar acest mesaj nu poate fi ignorat”
Primarul orașului Simeria, Emil Ioan Rîșteiu, a depus oficial o petiție adresată Guvernului României și Ministerului Transporturilor și Infrastructurii prin…
